Мдхаус Силиконски Готвење Нелеплива Шпатула Лажица Осум-Парче Кујнски Додаток Во Собата Розово Злато Рачка Кујнски Прибор
  • Неодамнешно

Мдхаус Силиконски Готвење Нелеплива Шпатула Лажица Осум-Парче Кујнски Додаток Во Собата Розово Злато Рачка Кујнски Прибор

DEN 944.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

пријателски, отпорни на топлина, нелепливи, издржливи, безбедни и лесни за чистење кујнски садови Апликација : Микробранова печка, тостер, пароброд, стерилизација што врие. Големина : 8-парче садови во собата. Силиконот има висока цврстина, отпорност на корозија и прилагодливост, лесен за свиткување, лесен за чистење, не е лесен за оштетување, издржлив, висока температура!. Дебел нелеплив силикон, температура отпорна на топлина -40 € ~240€. пријателски, отпорни на топлина, нелепливи, издржливи, безбедни и лесни за чистење кујнски садови. Апликација : Микробранова печка, тостер, пароброд, стерилизација што врие. Големина : 8-парче садови во собата. Силиконот има висока цврстина, отпорност на корозија и прилагодливост, лесен за свиткување, лесен за чистење, не е лесен за оштетување, издржлив, висока температура!. Дебел нелеплив силикон, температура отпорна на топлина -40 € ~240€. Опис : силиконскиот прибор за јадење е помошник во кујната, многу погоден за сите видови храна и готвење и кујнски додатоци, пржете, шлаг, путер, скара итн. Лесен за употреба, за задоволување на вашите различни потреби за готвење. Дизајнот на брановидни пили го олеснува земањето храна како што сакате, и лесно е да се подигне.Дизајнот на запчаникот во прав го отежнува лизгањето и така натаму. Едноставна форма, дебел дизајн, уредна форма на готовиот производ, висока вредност, јачина, достојна за избор. Уживајте во кујната лесно, животот ќе биде поинаков.

friendly, heat-resistant, non-sticky, durable, safe, and easy-to-clean kitchen cookware products:
Application:
Microwave oven, toaster, steamer, boiling sterilization.
Size:
8-piece cookware set.
Notes:
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
2.Please allow 1-3mm error due to manual measurement and there will be different color as different display, please understand. Thanks.:
Spoon kitchen Strainer Tool for Cooking, Draining, Mashing, Grinding :