Неродеко 4 парчиња Накит Организатор Кутија Патување Накит Случај Прстени Ѓердани Организатор Пренослив Накит Складирање Случај
  • Неодамнешно

Неродеко 4 парчиња Накит Организатор Кутија Патување Накит Случај Прстени Ѓердани Организатор Пренослив Накит Складирање Случај

DEN 555.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Организатор На Кожен Накит : Изработен од врвен материјал од ткаенина, елегантниот дизајн на изгледот го прави вашиот накит да изгледа уште полуксузно Држач За накит Кутија За Патување : дизајнот на Повеќе прегради обезбедува повеќе простор за складирање на обетки, ѓердани, прстени или загради итн. Патување Мини Накит Кутија : Мали Накит Кутија Организатор, Патување Накит Случај Складирање За Прстени Обетки Ѓердан. Случај За Организатор на накит : оваа кутија за складирање накит прави совршен избор за подарок за вашата девојка пријатели, мајка, соученици итн. Организатор За Патување со обетки : дизајн на Повеќе мрежи, понудете голем капацитет за вашиот убав накит и скапоцени работи. Држач за складирање. Држач за складирање. Пакетот Вклучува 4 х Карактеристики На Организаторот На Накит-Големина : 10, 00Х10, 00Х5, 00см/ 3, 93Х3, 93Х1, 97ин. - Боја : како што е прикажано. - Изработен од врвен материјал од ткаенина, елегантниот дизајн на изгледот прави вашите накит да изгледаат уште полуксузно.