Свансон Постелнина Виножито Дрво Завеса Панел Во Собата: Два Панели И Две Вратоврски, 84-Инчен Долг
  • Неодамнешно

Свансон Постелнина Виножито Дрво Завеса Панел Во Собата: Два Панели И Две Вратоврски, 84-Инчен Долг

DEN 799.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% висококвалитетен полиестер Вклучува два панели (димензии на секој панел 84 "x52") и два вратоврски (24"x3"). Нежен циклус што може да се пере во машина со ладна вода и исушете го со тивок оган. Дизајнирани од Постелнините Свансон, овие завеси се додатоци кои одговараат на прекрасниот комплет Постелнина Со Виножито. Целиот сет ќе ја осветли вашата спална соба. Изработен е од висококвалитетен 100% полиестер. Комплетот е еколошки, мазен, мек, убав и издржлив. Упатство за нега : машинско перење ладно, одделно со нежен циклус. Не впивајте и избелувајте. Исушете ја со нежен циклус и без топлина. Отстранете веднаш. Топло железо ако е потребно.