Втора Лента Со Точки На Кожата Розова х Бела / За Aquos Телефон CL IS17SH/au ASHA17-PCCL-201-Y231
  • Неодамнешно

Втора Лента Со Точки На Кожата Розова х Бела / За Aquos Телефон CL IS17SH/au ASHA17-PCCL-201-Y231

DEN 604.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производител Број На Модел : hа17-PCCL-201-Y231 Аквосфонеклис17сх / ау случај со едноставен, но свеж дизајн. Материјал : обработка на телото На Куќиштето/Поликарбонат : мастило ЗА стврднување НА УВ, опсег на печатење На Завршна обработка На Горниот слој : Рамно печатење (страните не печатат на). Компатибилни модели : Aquosponeclis17sh / au *Спецификациите може да се променат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.