TSSOE Девојки желка вратот сјајна метална обична култура Топ џез танц Топ хип -хоп перформанси танцувачка облека
  • Неодамнешно

TSSOE Девојки желка вратот сјајна метална обична култура Топ џез танц Топ хип -хоп перформанси танцувачка облека

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Врвот на културата е изработен од полиестерски материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Долги ракави, исмејувајте го вратот со прицврстување на кука и јамка, грбот на клучот. Истепена и мазна ткаенина, удобна за носење. Модерни врвови за вашата девојка. Идеално за сите видови на танц, гимнастика, фитнес, тренинг и перформанси на сцената, итн. градите - | - Должина на ракавот - | - Должина 6 | - 6 години | - 25.0 "/60cm - | - 14,5"/37cm | 9.0 "/22cm - 8 | - 8 години | - 25.0 "/65cm - | - 16.0 "/24cm - 10 - | 10 години | - 27.0 "/70cm - | - 17.5 "/27cm - 12 - | 12 Години | - 29.0 "/75cm - | - 18.0 "/29cm - 14 - | 14 години | - 31.0 "/80cm - | - 20.0"/51cm - -| - 12.