ЗИЈЕ Дизајниран За Iphone 12 Pro Max Случај Со Држач За Картички За Жени Девојки Сјај Блинг Школка ШЕМА TPU Силиконски Заштитен Мобилен Телефон Паричник Браник Со Заштитник
  • Неодамнешно

ЗИЈЕ Дизајниран За Iphone 12 Pro Max Случај Со Држач За Картички За Жени Девојки Сјај Блинг Школка ШЕМА TPU Силиконски Заштитен Мобилен Телефон

DEN 611.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Школка Шема Телефон Случај Со Носителот Картичка-наменета за i Phone 12 Про Макс 6 Поддршка безжично полнење без картичка.Ве молиме извадете картички од случајот пред полнење. Функционален Држач За Картички-Независен слот за картички безбедно ги држи вашите картички и малку готовина, можете да излезете без вашиот wallet.It може да носи 2 картички за дневна погодност (Кредитни Картички, Дебитни Картички ,ds Карти, Возачка Дозвола итн. Подигнатите рамки го чуваат екранот На Телефонот и објективот на фотоапаратот без оштетување на површините. Совршено се вклопува : лесна инсталација за вклучување/исклучување. Прецизно сечење и дизајн; Лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите карактеристики на телефонот. Што Добивате-куќиште за држач За картички 1 Х, држач за прстен Од 1 Х, заштитник на екранот од калено стакло 1 Х и доживотна услуга по продажбата. Школка Шема Телефон Случај Со Носителот Картичка-наменета за i Phone 12 Про Макс 6. Поддршка безжично полнење без картичка.Ве молиме извадете картички од случајот пред полнење. Функционален Држач За Картички-Независен слот за картички безбедно ги држи вашите картички и малку готовина, можете да излезете без вашиот wallet.