4 Парчиња Среќен Банер За Денот На Мајката Го Сакаме Банерот На Мама Најдобра Мајка Некогаш Банер Венец Рустикален Украси За Забави За Денот На Мајката
  • Неодамнешно

4 Парчиња Среќен Банер За Денот На Мајката Го Сакаме Банерот На Мама Најдобра Мајка Некогаш Банер Венец Рустикален Украси За Забави За Денот

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 парчиња банери За Денот на Мајката, кои содржат различна содржина за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, многу погодна за декорација на Роденденската забава На Мајката и мајката Изразете ја вашата љубов : овој сет на банери За Денот На Мајката со дизајн на фраза со топло срце-Среќен Ден На Мајката, Најдобра Мајка Досега И Ние МАМА, е идеален за изразување на вашата љубов и благодарност кон вашата мајка. Лесна инсталација : сите знамиња од бура се претходно собрани, не е потребна САМОДОВЕРБА, која лесно може да се преклопи и складира кога не се користи, со што ќе се донесе повеќе време за подготовка за изненадувањето на вашите родители. Детали за големината : големината на секое знаме на бура е околу 5,5 х 6,3 инчи, опремено со многу висечки јажиња за лесна инсталација, погодно за разни сцени, градини, дневни соби, стебла, автомобили итн. Издржлив материјал : банерот е изработен од лесна лопатка, со јасно печатење, не е лесен за кршење, доволно издржлив што може да се користи многу пати и може да се чува за следна употреба доколку е потребно. Пакетот вклучува : ќе добиете 4 парчиња банери За Денот на Мајката, кои содржат различна содржина за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, многу погодна за декорација на Роденденската забава На Мајката и мајката. Изразете ја вашата љубов : овој сет на банери За Денот На Мајката со дизајн на фраза со топло срце-Среќен Ден На Мајката, Најдобра Мајка Досега И Ние МАМА, е идеален за изразување на вашата љубов и благодарност кон вашата мајка. Лесна инсталација : сите знамиња од бура се претходно собрани, не е потребна САМОДОВЕРБА, која лесно може да се преклопи и складира кога не се користи, со што ќе се донесе повеќе време за подготовка за изненадувањето на вашите родители. Детали за големината : големината на секое знаме на бура е околу 5,5 х 6,3 инчи, опремено со многу висечки јажиња за лесна инсталација, погодно за разни сцени, градини, дневни соби, стебла, автомобили итн.