Ффксив Чокобо Кригла Дрвен Резервоар. Подарок За Гејмерите. Пиво Штајн со капак. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Прилагоден Подарок За Него, Подарок За Сопру
  • Неодамнешно

Ффксив Чокобо Кригла Дрвен Резервоар. Подарок За Гејмерите. Пиво Штајн со капак. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Прилагоден Подарок

DEN 551.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла - нерѓосувачки челик. Етикетата е направена од бакар. ? Премиум Дрво Танкард. Количината на течност-22 унци. ? Дрвената Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго. ? Рачно изработени пиво кригла даб. Совршен за пиво, вода и други пијалоци. ? Оваа кригла може да биде персонализирана. Викинг Дрво Пиво Кригла. Тор Чекан Мјолнир Кригла. Премиум Дрво Танкард. Нордиска Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Подарок За Него. Големо Дрво Пиво Штајн. Подарок За Сопруг Рачно Изработена пиво кригла Даб Дрвена Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго.