Море Мајмуни 80483 Вулкан Зоолошката Градина
  • Неодамнешно

Море Мајмуни 80483 Вулкан Зоолошката Градина

DEN 753.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригиналните И многу сакани Морски Мајмуни, научно-фантастичното милениче создадено од научниците Вклучува резервоар, прочистувач на вода, инстант живи јајца, храна, аквариум, лажица за хранење; само додадете вода!. Идеално прво милениче-научете ја одговорноста без хаос. Поттикнува интерес за науката, биологијата и океанот; гледајте целосен животен циклус во акција!. Океанскиот Вулкан Море-мајмуни аквариум за деца доаѓа во три забавни бои. Прочистувач на вода, Јајца Од Морски Мајмуни, Храна, Резервоар, Лажица За Хранење и Целосни упатства. Прочистувач на вода, Јајца Од Морски Мајмуни, Храна, Резервоар, Лажица За Хранење и Целосни упатства. играчки и игри Еве ги нашите врвни совети За извлекување максимум од Вашето Море-Мајмуните : . Температура на водата-од витално значење е да се повикате на табелата за температура на упатството, колку е постудена водата, толку подолго ќе биде потребно за да се изведат јајцата На Морските Мајмуни. Идеалната температура за најбрзо шрафирање е помеѓу 24 и 27 степени Целзиусови. Анатомија на јајца-сите јајца морски Мајмуни варираат во дебелина на лушпата, затоа оние со потенки лушпи се изведуваат побрзо, а оние со подебели лушпи траат подолго.