Шарени држачи за далечински управувач со мачки ТВ, организатор за шминка, кутија PU кожа за складирање домашна продавница со 5 оддели
  • Неодамнешно

Шарени држачи за далечински управувач со мачки ТВ, организатор за шминка, кутија PU кожа за складирање домашна продавница со 5 оддели

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Далечинскиот држач на телевизорот е изработен од PU кожа Држач за далечински управувач, квалитетна добро направена кожа PU, пет пространи прегради за складирање, едноставен изглед, погоден за најразлични стилови на украсување. Со овој далечински држач, можете добро да ги организирате вашите работи без да гледате дома или канцеларијата. Исто така, организира и други работи како што се вашите клучеви и кабли за податоци за вашиот телефон. Далечински организатор, ние исто така можеме да го решиме проблемот со складирање на алатки, како што се четки, моливи од веѓите, ајлани, маскара, итн. Не само за да го чуваме далечинскиот управувач, туку е и многу едноставен, само треба да го добиете овој случај. Табела за контрола на табелата, совршени подароци, се совпаднавме со најразлични стилови и комбинации на бои за да ги задоволиме потребите за давање подароци за сите возрасти, прилики и празници. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството на домаќинството, родендени, Божиќ, Денот на благодарноста или дневните изненадувања, итн. ТВ -далечинскиот управувач е изработен од кожена ПУ. Држач за далечински управувач, квалитетна добро направена кожа PU, пет пространи прегради за складирање, едноставен изглед, погоден за најразлични стилови на украсување. Со овој далечински држач, можете добро да ги организирате вашите работи без да гледате дома или канцеларијата. Исто така, организира и други работи како што се вашите клучеви и кабли за податоци за вашиот телефон. Далечински организатор, ние исто така можеме да го решиме проблемот со складирање на алатки, како што се четки, моливи од веѓите, ајлани, маскара, итн.