Јах Решетка За Садови - Решетка За Сушење Садови Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Одводнување Садови Со Дренажна Табла
  • Неодамнешно

Јах Решетка За Садови - Решетка За Сушење Садови Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Одводнување Садови Со Дренажна Табла

DEN 13430.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тој е изработен од нерѓосувачки челик 304, отпорност на корозија, издржлив, има долг работен век ●Горниот слој може да се користи за поставување тегли за зачини, средниот слој има закосена решетка за поставување на шишињата, што е погодно за земање работи. ●користете цели : чинии за сушење и садови. ● Организирајте и складирајте зачини, тегли за зачини, зачини, шишиња, тегли и други ситници. ● Мултифункционален : со цел да се создаде простор во кујната без да се зафати кујнскиот простор. Решетката за одвод на кујната ја прави кујната чиста и ефикасна во просторот, што ја прави најдобриот избор за вашата кујна.Ако просторот е на премија во вашата кујна, оваа решетка за одвод на кујна е идеална за создавање паметна област за сушење што ви помага максимално да го искористите space.It изработени од робустен челик и обложени со црна пластика против ' рѓа за да ја зголемат нејзината цврстина и да создадат мек тампон за плочи. Име на производ : Дренажа За Садови количина на производ : 1 материјал на производот : 304 Димензии На производот од нерѓосувачки челик : 47.8 цмовој производ се продава само решетка за одводнување садови, не вклучува други написи.