Лаком Ракчиња Пренослива Торба За Лаптоп За Рамо/Работна Компјутерска Торба Со Горната Рачка
  • Неодамнешно

Лаком Ракчиња Пренослива Торба За Лаптоп За Рамо/Работна Компјутерска Торба Со Горната Рачка

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оксфорд Ткаенина Лаком Ракчиња Пренослив Лаптоп За Рамо Материјал За Производ На Торба : Оксфордска Ткаенина, Мека Постава Отпорна На Удари - Супер Мека Антистатичка. Отстранлива Подлога За Рамо, Долга 7,08 Инчи (18 См), Максималната Должина На Ременот За Рамо Е 44,09 Инчи (112 См), А Горната Рачка Може Да Се Напика Во Џеб Кога Не Е Потребно. Можете Безбедно Да Ја Користите Како Торба За Дуфел, Торба За Гласници И Актовка. Држачот На Ременот Одзади Е Добро Дизајниран И Лесен За Употреба При Патување. 3 Слоеви На Заштита : 600d Поли Влакна + Сунѓер Отпорен На Удари Мека Лагер Рампа. Структура На Додатоци : Има Голем Џеб Од Двете Страни За Да Се Скрие Рачката, Која Може Да Држи Глушец, Напојување, Мобилни Уреди Итн. Услуга>> Ако Ви Треба Нешто; Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш. Ние Мора Да Го Решиме Вашиот Проблем Во Рок Од 24 Часа! Ви Благодариме За Купувањето И Поддршката!. Оксфорд Ткаенина. Лаком Ракчиња Пренослив Лаптоп За Рамо Материјал За Производ На Торба : Оксфордска Ткаенина, Мека Постава Отпорна На Удари - Супер Мека Антистатичка. Отстранлива Подлога За Рамо, Долга 7,08 Инчи (18 См), Максималната Должина На Ременот За Рамо Е 44,09 Инчи (112 См), А Горната Рачка Може Да Се Напика Во Џеб Кога Не Е Потребно. Можете Безбедно Да Ја Користите Како Торба За Дуфел, Торба За Гласници И Актовка. Држачот На Ременот Одзади Е Добро Дизајниран И Лесен За Употреба При Патување. 3 Слоеви На Заштита : 600d Поли Влакна + Сунѓер Отпорен На Удари Мека Лагер Рампа. Структура На Додатоци : Има Голем Џеб Од Двете Страни За Да Се Скрие Рачката, Која Може Да Држи Глушец, Напојување, Мобилни Уреди Итн. Услуга>> Ако Ви Треба Нешто; Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш.