Пинк Зајаче Плиши Со Лак
  • Неодамнешно

Пинк Зајаче Плиши Со Лак

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кадифен Зајаче-Зајаче : Прекрасно дизајнирана, ултра мека кадифена играчка, вие и вашето малечко нема да можете да престанете да ја гушкате Повеќекратна употреба : Погоден За спална соба, дневна соба, канцеларија : може да се користи како перница додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, читате и гушкате придружник за спиење. Еко-Пријателски : Изработени со висококвалитетни, еколошки материјали кои се нетоксични и безопасни. Направено со висококвалитетно полнење од полиестер и памук. Совршени Идеи За Подароци : Одлични идеи за подароци за деца и возрасни За родендени, Божиќ, Денот на Благодарноста, денот на Вљубените, денот на Мајката, Дипломирањето, денот На Благодарноста на Наставникот итн. Кадифен Зајаче-Зајаче : Прекрасно дизајнирана, ултра мека кадифена играчка, вие и вашето малечко нема да можете да престанете да ја гушкате. Повеќекратна употреба : Погоден За спална соба, дневна соба, канцеларија : може да се користи како перница додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, читате и гушкате придружник за спиење.