Ambesonne Апстрактна Уметност Coaster Сет од 4, Викторија Ориентални Класичен Преклопуваат Кругови Дамаск Инспириран, Плоштад Тардбор Сјај Подлоги, Стандардна Големина, Б?
  • Неодамнешно

Ambesonne Апстрактна Уметност Coaster Сет од 4, Викторија Ориентални Класичен Преклопуваат Кругови Дамаск Инспириран, Плоштад Тардбор Сјај Подлоги,

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот Комплет за подлога од 4 за топли и ладни пијалоци-3,5 инчи х 3,5 инчи и Дебелина од 5 мм. Овие не се капаци за горилници на шпоретот. Заштитете го вашиот мебел со нелизгачка тврда подлога. Доволно издржлив и за внатрешни и за надворешни работи. Карактеристики живописни бои и јасна слика. Без избледување-Без бои што му штетат на здравјето на вашето семејство. Печатени со најсовремена технологија за дигитално печатење. Увезени Или Произведени во САД. Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот.