КТТ Мини Урни За Човечка Пепел Мини Урни За Кремирање Пепел Од Домашни Миленици Материјал Од Цврсто Дрво може Да Складира Човечка Пепел Совршени Погребни Контејне?
  • Неодамнешно

КТТ Мини Урни За Човечка Пепел Мини Урни За Кремирање Пепел Од Домашни Миленици Материјал Од Цврсто Дрво може Да Складира Човечка

DEN 7171.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии : должина : 33,8 см, ширина : 22,8 см, висина : 22,6 см Големата големина, големиот капацитет, можат да ги задоволат потребите на секого. Обликот е извонреден, а одличните производи се рефлектираат во строгата потрага по детали. Покрај извонредната кутија за резба, оваа кутија е врежана и со обрасци во традиционален стил. Капакот е ист како телото на кутијата, исклучителна изработка, благородна атмосфера, роман стил и уникатна форма. Напреден рачно изработен ковчег, најквалитетна изработка. Овој производ е направен од цврсто дрво. Димензии : должина : 33,8 см, ширина : 22,8 см, висина : 22,6 см. Големата големина, големиот капацитет, можат да ги задоволат потребите на секого. Обликот е извонреден, а одличните производи се рефлектираат во строгата потрага по детали. Покрај извонредната кутија за резба, оваа кутија е врежана и со обрасци во традиционален стил. Капакот е ист како телото на кутијата, исклучителна изработка, благородна атмосфера, роман стил и уникатна форма.