Vizemo глава за статив со адаптер за монтирање на камера за чевли од 1/4
  • Неодамнешно

Vizemo глава за статив со адаптер за монтирање на камера за чевли од 1/4

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 ВИЗЕМО глава за статив со 1/4 "Адаптер за монтирање на камера со топла чевли 360 степени ротирачки алуминиумски статив глава за DSLR камера монтирање адаптер додатоци за додаток за фото -додатоци за Go Pro camcorder Смартфон Смартфон, светло микрофон, вчитување на 4,5lb.