QIAONNAI ZD1226 1PC 200-220g Ретки Природни Мика Сива Feldspar Сфери Кварц Кристална Топка Лекување Природни Камења И Минерали Падна Камења
  • Неодамнешно

QIAONNAI ZD1226 1PC 200-220g Ретки Природни Мика Сива Feldspar Сфери Кварц Кристална Топка Лекување Природни Камења И Минерали Падна Камења

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рачен избор на суровини, квалитетот е загарантиран -100% Природни кварц кристал карпа камен лекување. - Рачно изработена полирана, мазна површина. - Промовира природно здравје, концентрација, духовен раст. Одговара на жени, мажи и девојки и одлично оди со секојдневна облека или свечена облека за да понуди совршен додаток од ден на ноќ. Рачен избор на суровини, квалитетот е загарантиран. -100% Природни кварц кристал карпа камен лекување. - Рачно изработена полирана, мазна површина. - Промовира природно здравје, концентрација, духовен раст. Одговара на жени, мажи и девојки и одлично оди со секојдневна облека или свечена облека за да понуди совршен додаток од ден на ноќ. 1 ПАРЧИЊА 200-220гр Ретки Природни Мика Сиви Фелдспат Сфери Заздравување На Кварцни Кристални Топки Опис : -100% Сосема нов и квалитетен-тоа е добар подарок за вашите пријатели,семејства спецификација : Тип : Кристален Балматеријал : Сива Боја На Фелдспармаин : Црна+Гаринка : 200-220гр големина : 47-50ммин вклучуваат : 1ПЦ(Случајно)ФУНКЦИЈА : камен генератор, енери генератор,Реики Стапче Духовност Растапликација : Фенг Шуи,Куќа Богатство,Домашна Декорација,Медитација,подарок забелешка : Бојата исто така може да има одредена разлика со производот,тоа е нормално.