Јора Терен За Голф Душек За Сушење Садови За Кујнски Шалтер, Микрофибер Отпорен На Лизгање,Брза Сува Подлога За Садови, Лесно Чистење
  • Неодамнешно

Јора Терен За Голф Душек За Сушење Садови За Кујнски Шалтер, Микрофибер Отпорен На Лизгање,Брза Сува Подлога За Садови, Лесно Чистење

DEN 961.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Перформанси На Производот : Површината На Оваа Подлога За Сушење Садови Е Изработена Од Ултра-Фини Влакна За Апсорпција На Вода,Апсорбира До 4 Пати Поголема Од Нејзината Тежина Во Вода Широка Примена : Фаќа Капе Под Решетка За Садови И Ставете Чинии, Решетка За Садови, Прибор За Јадење, Чаши, Тави И Многу Повеќе На Неа. Чувајте Безбедно : Нашата Подлога За Сушење Кујна За Голф Го Штити Вашиот Шалтер Од Гребнатини И Гребнатини, А Исто Така Ги Одржува Вашите Најценети Кујнски Најважни Работи И Стакларија Безбедни И Здрави. Лесно Складирање : Преклопете И Фрлете Ја Во Фиока Или Напикајте Ја На Друго Место Кога Не Ја Користите И Лесно Може Да Се Суспендира За Да Се Исуши. Лесно За Чистење : Едноставно Избришете Ги Истурите И Водата По Употреба За Чистење На Оваа Дренажа За Садови, Или Можете Да Ја Ставите Во Машина За Миење Садови За Брзо Чистење. Перформанси На Производот : Површината На Оваа Подлога За Сушење Садови Е Изработена Од Ултра-Фини Влакна За Апсорпција На Вода,Апсорбира До 4 Пати Поголема Од Нејзината Тежина Во Вода. Широка Примена : Фаќа Капе Под Решетка За Садови И Ставете Чинии, Решетка За Садови, Прибор За Јадење, Чаши, Тави И Многу Повеќе На Неа. Чувајте Безбедно : Нашата Подлога За Сушење Кујна За Голф Го Штити Вашиот Шалтер Од Гребнатини И Гребнатини, А Исто Така Ги Одржува Вашите Најценети Кујнски Најважни Работи И Стакларија Безбедни И Здрави. Лесно Складирање : Преклопете И Фрлете Ја Во Фиока Или Напикајте Ја На Друго Место Кога Не Ја Користите И Лесно Може Да Се Суспендира За Да Се Исуши.