Маркиз Од Вотерфорд Моменти Круг Стомна, 1 Брои, Јасно
  • Неодамнешно

Маркиз Од Вотерфорд Моменти Круг Стомна, 1 Брои, Јасно

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кристално Изработени од висококвалитетни кристални. Дизајнирана за секојдневна употреба и забава, Колекцијата Маркиз Од Вотерфорд Моменти нуди квалитет и вредност, во чист и современ стил. Стомна има 50,7 унци. Презентирани Во Маркиз од пакувањето На Ватерфорд. Рачно миење со мека крпа. Секој ден моментите стануваат посебни со Колекцијата Маркиз од Вотерфорд Моменти. Нудејќи квалитет и вредност, оваа чиста и современа колекција вклучува матични, барови и додатоци за пијалоци кои можат да се вклопат во секое забавно искуство. Моментите Тркалезна Стомна е разноврсна стомна дизајнирана да се користи и ужива, совршена за вода, ледени пијалоци и цветни аранжмани. Создадена за да ужива во поединечни моменти секој ден, колекцијата Моменти е совршено претставена Во Маркиз од пакувањето На Вотерфорд.