КСИНМАН Отворено Телескопски Кофа Отворено Риболов Вода Прекинувач Мала Тежина Платно Риболов Кофа Преносни Кампување Пешачење Справи Алатки Кампување Телескоп?
  • Неодамнешно

КСИНМАН Отворено Телескопски Кофа Отворено Риболов Вода Прекинувач Мала Тежина Платно Риболов Кофа Преносни Кампување Пешачење

DEN 3841.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен, заштеда на простор, пренослив и издржлив Се отвора во висина од 7,8 инчи и паѓа на 1,4 инчи. Со торба за складирање со патент, лесна за носење. Може да се мие со благ сапун и вода. совршен за складирање дома, риболов,кампување, пешачење, излети,пловење,кофа за плажа,детски играчки соба за играње, градинарство, корпа за зеленчук, чистење, миење автомобили. Лесен, заштеда на простор, пренослив и издржлив. Се отвора во висина од 7,8 инчи и паѓа на 1,4 инчи. Со торба за складирање со патент, лесна за носење. Може да се мие со благ сапун и вода. совршен за складирање дома, риболов,кампување, пешачење, излети,пловење,кофа за плажа,детски играчки соба за играње, градинарство, корпа за зеленчук, чистење, миење автомобили. Овој производ е лесен и може слободно да се протега. Заштедува простор и е лесен за носење.Боја : Портокалова / Сина / Сива (опционално)Материјал : Платно (тело) + пластика (долу)големина на Предметот : 20 * 17см / 7,87 * 6,69 инчи (Д * Ч)тежина на Предметот : Прибл.