Тбуобт Кожен Ранец За Патување Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Лавра Во Боја На Сончоглед
  • Неодамнешно

Тбуобт Кожен Ранец За Патување Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Лавра Во Боја На Сончоглед

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка кожа. Голем капацитет и издржлив. Еден џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент, 3 внатрешни џебови. Удобно во рака, прилагодливи ремени за рамо. Празната торба може да стои, а обликот на торбата е цврст. Поради различните екрани на екранот на различни компјутери или мобилни телефони, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ве молиме разберете. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.