Природен Држач За Кристална Топка, Извонредно Врежан Дрвен Држач За Топка Феникс За Биро и Декорација На Домот
  • Неодамнешно

Природен Држач За Кристална Топка, Извонредно Врежан Дрвен Држач За Топка Феникс За Биро и Декорација На Домот

DEN 638.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : природна врежана кристална топка стојат 1 парчиња Висококвалитетни мазни, полирани кристални камења, може да се користат за заздравување на кристали,медитација и метафизички практики. Секој камен е уникатен и ќе добиете такви слични на прикажаната слика. Ние сме толку сигурни дека ќе ви се допаднат Нашите Хипнотички Скапоцени Камења камења дека ние назад секоја нарачка со 100% Гаранција Парите Назад Задоволство!. Вклучени скапоцени камења Се Гранат, Син Топаз, Перидот, Аметист, Цитрин, Чад Топаз, Зелен Оникс, Карнелијан, Бел Топаз, Топаз Од Лимон и многу повеќе. Совршен за Кабинет,Сечење,Лапидар,Изработка На Накит,Занаети,Домашен Декор,Образование и многу други цели ограничени само од вашата имагинација. Големина : природна врежана кристална топка стојат 1 парчиња. Висококвалитетни мазни, полирани кристални камења, може да се користат за заздравување на кристали,медитација и метафизички практики. Секој камен е уникатен и ќе добиете такви слични на прикажаната слика. Ние сме толку сигурни дека ќе ви се допаднат Нашите Хипнотички Скапоцени Камења камења дека ние назад секоја нарачка со 100% Гаранција Парите Назад Задоволство!. Вклучени скапоцени камења Се Гранат, Син Топаз, Перидот, Аметист, Цитрин, Чад Топаз, Зелен Оникс, Карнелијан, Бел Топаз, Топаз Од Лимон и многу повеќе.