Шарени Графити Уметност Магнетни Браник Налепница-Улица Уметност Браник Налепница - Печатени Браник Налепница
  • Неодамнешно

Шарени Графити Уметност Магнетни Браник Налепница-Улица Уметност Браник Налепница - Печатени Браник Налепница

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шарени Графити Уметност Магнетна Браник Налепница е флексибилен и тенок магнетски лист кој го максимизира површинскиот контакт за максимална адхезија Цврсто се држи дури и на студ, ветер и дожд. Може да издржи долгогодишна злоупотреба во тешки временски услови. Подобро од обичните налепници, лесно може да се нанесе и отстрани без да остави траги и ја одржува бојата сосема нова, додека налепниците тешко се отстрануваат и оставаат грозни лепила, предизвикувајќи оштетување на површината на вашиот автомобил. Магнет со големина од 12" Х 4". Користете за секоја внатрешна или надворешна ситуација. Налепницата за браник за улична Уметност е дизајнирана и отпечатена во Калифорнија. Шарени Графити Уметност Магнетни Браник Налепница дефинитивно ќе ги красат секој простор ќе го стави на. Споделете позитивна порака или светла дизајн со други луѓе. Висококвалитетниот и издржлив винил отпорен на временски услови ќе трае со години во затворени простории или на отворено.