100 Мини Дрвени штипки за облека, Недовршени САМОСТОЈНИ Дрвени Цврсти И Издржливи штипки За Облека За Закачување Мала Облека, Занаети, Украс На Домот
  • Неодамнешно

100 Мини Дрвени штипки за облека, Недовршени САМОСТОЈНИ Дрвени Цврсти И Издржливи штипки За Облека За Закачување Мала Облека, Занаети,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум Дрво : овие мини иглички за облека се изработени од врвен дрвен материјал, кој е еколошки, цврст и издржлив Недовршени Иглички : овие мини иглички за облека се недовршени, така што можете да ја искористите вашата имагинација и да ја насликате со своја шема и зборови. Широка Примена : овие иглички за мини облека се погодни за закачување мала облека, занаети, подароци, украси за дома, материјали за одмор итн. Дополнителна Забава : можете да соберете мини столови и мали животни со овие иглички за мини облека, што е многу погодно ЗА САМОСТОЈНО. 100 Парчиња : пакетот вклучува 100 парчиња мини иглички за облека кои би можеле да ги задоволат вашите различни потреби во секојдневниот живот. Спецификација : Тип На Ставка : Пинови За Мини Облека : Дрвени Спецификации За Логови : 100 Парчиња / Пакет Намена : Клип, Фото Клиппроизвод Големина : Прибл.

Item Type:
Mini Clothes Pins
Material:
Wood Log
Specifications:
100 Pcs / Pack
Purpose:
Clip, Photo Clip
Product Size:
Approx. 2.5cm / 0.98in (Manual Measurement, Slight Error May Exist)
Package List:
100 x Mini Clothes Pins