VXB Бренд Јапонија MJC-14CS-ebl 1/8 инчи до 1/4 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1/4 Инчен Должина Спојување: 22 Спојување Надворешниот Дијамета?
  • Неодамнешно

VXB Бренд Јапонија MJC-14CS-ebl 1/8 инчи до 1/4 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1/4 Инчен Должина Спојување:

DEN 2360.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1/8 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 1/4 инчи. Должина На Спојување : 22. Спојување Надворешен Дијаметар : 14. 7-15 дена превозот. БРЕНД VXB, Nbk Јапонија MJC-14 CS-ebl 1/8 инчи до 1/4 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија MJC-14 CS-ebl 1/8 инчи до 1/4 инчи Флексибилна Спојка од типот на Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 1/8 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 1/4 Инчи Должина на спојката : 22 Надворешен Дијаметар на спојката : 14 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.