6 Парчиња Божиќни Крпи За Садови Крпи За Чистење За Повеќекратна Употреба Божиќни Абсорбента Кујнски Садови Крпи За Чистење Сунѓер Бришење Крпа За Чистење На Божиќ
  • Неодамнешно

6 Парчиња Божиќни Крпи За Садови Крпи За Чистење За Повеќекратна Употреба Божиќни Абсорбента Кујнски Садови Крпи За Чистење Сунѓер Бришење

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што добивате : пакетот доаѓа со 6 Парчиња божиќни тематски крпи за садови, и секоја крпа за садови има димензии 7 х 8 инчи, доволно количество за да ги задоволи потребите и замената за чистење на вашиот дом Атрактивни Божиќни Идеи : божиќна абсорбента крпа за садови која е дизајнирана со прекрасна шема како снешко, Дедо Мраз, ирваси, чорапи и така натаму. Направете ја вашата кујна полна Со Божиќна сцена, почнувајќи од куврец крпа за кујнски садови!. Крпа за Чистење што може да се пере и Повеќекратно : Изработена од пулпа од природно дрво и памучни влакна, ова бришење за чистење со 6 пакувања е безбедно и сигурно за употреба и има одлична функција за апсорпција на вода. Поддржано е и рачно перење и миење со машина, и можете самоуверено да го користите ова пакување крпа за чистење многу пати. Широка Примена Во Кујната : крпите за садови За чистење Божиќен сунѓер се направени од ткаенина, која брзо ќе се исуши по чистењето и ќе го избегне мирисот.