Заштитник на екранот За SuperLogics SL-LCD-15-RTouch - SSB-ClearTouch Анти-Отсјај, Анти-Отпечаток Од Прст Мат Филм Кожата За SuperLogics SL-LCD-15-RTouch-SSB
  • Неодамнешно

Заштитник на екранот За SuperLogics SL-LCD-15-RTouch - SSB-ClearTouch Анти-Отсјај, Анти-Отпечаток Од Прст Мат Филм Кожата За SuperLogics

DEN 1039.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [АНТИ-ОТСЈАЈ] Два (2) Наградувани Заштитници Против Отсјај На Екранот, прецизно сечење за да одговараат на точните димензии на ВАШИОТ SL-LCD-15-RTouch-SSB! Чувајте го дополнителниот за резервна копија подоцна или споделете го со пријател! ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] ДВОСЛОЈНО ВИСОКО квалитетно МИЛЕНИЧЕ дизајнирано за издржливост; ГО ШТИТИ вашиот екран од гребнатини, отпечатоци од прсти и прашина. ? [УВ ЗАШТИТА] Намалува 90% ОД УВ зраците предизвикани од рефлектирана светлина, заштитувајќи ги очите. ГО ШТИТИ вашиот екран од гребнатини, отпечатоци од прсти и прашина. ? [УВ ЗАШТИТА] Намалува 90% ОД УВ зраците предизвикани од рефлектирана светлина, заштитувајќи ги очите. 🧩 [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] лепило лепило обврзници совршено на вашиот екран и никогаш нема да остави леплива остатоци по пилинг. ? [ВКЛУЧЕНО] Секој пакет содржи два (2) Заштитници За екран Против Отсјај За Вашиот SL-LCD-15-RTouch-SSB, апликаторска картичка Clear Touch и крпа за чистење микрофибер. [Ве молиме да се советува] на специјалното лепило со низок лепак му треба малку време за целосно да се залепи околу рабовите и кога ќе се залепи, воздушните празнини се расчистуваат.Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовна употреба. Чувајте го вашиот екран беспрекорен Со Клиренс Против Отсјај (2-Пакет), совршена мешавина на анти-отсјај и оптичка јасност дизајнирана за секаква внатрешна и надворешна употреба.Нашиот уникатен материјал против отсјај ДРАМАТИЧНО го намалува отсјајот на екранот за максимална видливост под сончева светлина и други тешки услови на осветлување.