Цврсто Јадро 12 Висока Густина Пена Ролери Вежба
  • Неодамнешно

Цврсто Јадро 12 Висока Густина Пена Ролери Вежба

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тешко Изграден да трае во сите видови вежби за обука и може да издржи до 300 килограми Висока Густина-Многу цврста може да се користи за основни вежби и истегнувања за да се постигне послабо тело. Мобилен-лесна и совршена големина за носење насекаде и може да се вклопи во ранец или теретани. Погоден - сите возрасти можат да користат и дизајнирани за почетници и унапредување на корисниците. Професионално-Елегантен изглед и компактен за сите видови обука. Тешко Изграден да трае во сите видови вежби за обука и може да издржи до 300 килограми. Висока Густина-Многу цврста може да се користи за основни вежби и истегнувања за да се постигне послабо тело. Мобилен-лесна и совршена големина за носење насекаде и може да се вклопи во ранец или теретани. Погоден - сите возрасти можат да користат и дизајнирани за почетници и унапредување на корисниците.