2023 Безжичен Адаптер За Карплеј 3.0 USB за Фабрички Жични Автомобили CarPlay, Безжичен Carplay Dongle Конвертира Жичен Во Безжичен Приклучок За Карплеј&засилувач; Играјте За Ios В?
  • Неодамнешно

2023 Безжичен Адаптер За Карплеј 3.0 USB за Фабрички Жични Автомобили CarPlay, Безжичен Carplay Dongle Конвертира Жичен Во Безжичен Приклучок

DEN 611.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1Овие Автомобили Мора да Ја имаат фабричката жична Функција За Карплеј. Едноставно приклучете го безжичниот адаптер За Карплеј во USB портата НА ВАШИТЕ возила ЗА i Phone и веднаш надградете го вашиот инфозабавен систем во Безжичен Карплеј.0 Безжичен Адаптер работи за секој i Phone од 5 (работи i OS 7.1) до 12 Pro MAX. (Колку време е потребно за поврзување на единицата Карплеј? Тоа зависи од вашиот телефон и автомобил, но обично трае 7-14 секунди.АВТОМАТСКО ПОВРЗУВАЊЕ : безжичен адаптер За Карплеј не треба да го вадите телефонот откако ќе се спари, уредот автоматски ќе се поврзе за Вашиот Телефон со инфозабавен систем секој пат кога ќе влезете во вашето возило. Уживајте во автоматско и безжично поврзување Со Car Play без потреба ОД USB-кабел. Проверете го овој лесен начин за доградба на вашиот постоечки систем Карплеј за да го направите безжичен.Поддршка за ios13 14, Адаптер За Надградба Преку Интернет. Компатибилен За Ауди/Порше/Волво/Фолксваген/Мерцедес-Бенц/Хјундаи/Хонда Цивик ЦР-В/Пежо Шевролет/ФОРД СИНХРОНИЗАЦИЈА 3.4/Мазда и така натаму. Овие автомобили мора да ја имаат фабричката жична Функција За Карплеј. Секоја Проблематична Врска, ве молиме ажурирајте го carplay Поврзете го мобилниот телефон со безжичен Carplay или рачно поврзете го Wi Fi сигналот на уредот (лозинка 12345678) и внесете 192.2 во мобилниот прелистувач. Ново Ажурирање за 2021 Година : Carplay 3.0 Carplay Безжичен Активатор Верзија Тип-Ц, приклучете го и играјте.Единицата ги поддржува оригиналните копчиња на воланот на автомобилот, работата на копчињата и гласовното работење.(Работата е иста како и вашиот оригинален автомобил).Бесплатно и безбедно возење направете повици за одговор, проверете говорни пораки,текстуалните пораки носат мапи.Поддршка на системот за надградба преку интернет : откако ќе го поврзете сигналот за wifi на производот, Внесете "192.2" На прелистувачот "сафари" на телефонот за да ја видите страницата за надградба на верзијата.Известување за клиентите : не е погоден За стерео за автомобил Андроид, не е погоден За телефони Со Андроид, не е погоден за оригиналниот автомобил без Вградената Фабричка Жична Карплеј.Како Да Добиете Безжичен Карплеј : Изберете Карплеј 3.0 безжичен адаптер! Ова ќе го претвори вашиот жичен Карплеј во Безжичен - Карплеј. Компатибилен За Audi/Porsche/Volvo/Volkswagen/Mercedes-Benz/Hyundai/Honda Civic CR-V/Peugeot Chevrolet/FORD SYNC 3.