Кадорабо таблет случај Компатибилен Со Леново Таб М10 НЕ ЗА HD, FHD, FHD Плус, Плус, HD2 Во Сатенско Црно - Ултра Тенок Заштитен Капак Без Функција За Автоматско Будење И Сто
  • Неодамнешно

Кадорабо таблет случај Компатибилен Со Леново Таб М10 НЕ ЗА HD, FHD, FHD Плус, Плус, HD2 Во Сатенско Црно - Ултра Тенок Заштитен Капак Без Функција

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДИЗАЈН : оваа тенка кутија од 5мм 360° без функција За Автоматско Вклучување Исклучување е дизајнирана со магнетно затворање и функција со променлив држач за да ја направи што е можно поудобна за употреба ФУНКЦИЈА : Благодарение на практичната функција За Автоматско Будење, вашиот таблет автоматски се става во режим на мирување кога ќе го затворите куќиштето. Кога ќе се отвори капакот, вашиот уред повторно се вклучува. КВАЛИТЕТ : во производството на овој етуи се користени само квалитетни материјали. Надворешниот материјал е изработен од висококвалитетна имитациона кожа, а внатрешната обвивка е изработена од пластика. ЗАШТИТА : куќиштето обезбедува одлична заштита од 360° со заштита на грбот, дисплејот, аглите и рабовите на вашиот таблет. Сите клучеви се оперативни и врските се лесно достапни. ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : И покрај добрата заштита, за екранот се препорачува заштитна фолија. Ова може да се купи и во нашата продавница. Прикажаниот уред не е вклучен во испораката. ДИЗАЈН : оваа тенка кутија од 5мм 360° без функција За Автоматско Вклучување Исклучување е дизајнирана со магнетно затворање и функција со променлив држач за да ја направи што е можно поудобна за употреба. ФУНКЦИЈА : Благодарение на практичната функција За Автоматско Будење, вашиот таблет автоматски се става во режим на мирување кога ќе го затворите куќиштето. Кога ќе се отвори капакот, вашиот уред повторно се вклучува. КВАЛИТЕТ : во производството на овој етуи се користени само квалитетни материјали. Надворешниот материјал е изработен од висококвалитетна имитациона кожа, а внатрешната обвивка е изработена од пластика. ЗАШТИТА : куќиштето обезбедува одлична заштита од 360° со заштита на грбот, дисплејот, аглите и рабовите на вашиот таблет. Сите клучеви се оперативни и врските се лесно достапни.