ДА Нема Добар Вкус Бургер-кун За ВЕГА ПТЛ21/ауаптл21-ПЦЦЛ-201-Н130
  • Неодамнешно

ДА Нема Добар Вкус Бургер-кун За ВЕГА ПТЛ21/ауаптл21-ПЦЦЛ-201-Н130

DEN 604.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број На Модел На производителот : APTL21-PCCL-201-N130 Број На Модел На производителот : APTL21-PCCL-201-N130. Поп вегаптл21 / ау случај со карактер на хамбургер. Материјал : тело На Куќиштето/обработка На Поликарбонат : мастило ЗА стврднување НА УВ, опсег на печатење На Завршна облога : рамно печатење (страните не печатат) [компатибилни модели] Спецификациите НА VEGAPTL21/au *може да се променат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.