Лабораторија ЗА ПЛАНИНСКИ МАЖИ, Серпентински Кондензатор Со Издржлив Формат, Должина На Спирална Кондензација 120мм, Кондензатор Греам Со Споена Внатрешна Цевка, С?
  • Неодамнешно

Лабораторија ЗА ПЛАНИНСКИ МАЖИ, Серпентински Кондензатор Со Издржлив Формат, Должина На Спирална Кондензација 120мм, Кондензатор

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- лабораториска Опрема Што се Користи во Училиштата, Професионалните Структури и Лабораториите Сигурен Квалитет, Силен И Издржлив. Отпорен на топлина и Термички Удари. Направено од лабораторија Со дебел степен Боросиликат 3,3 Стакло. Разјаснето и Јасно, Витко и Цврсто. Лабораториски Одделение и Трајни Материјали. - лабораториска Опрема Што се Користи во Училиштата, Професионалните Структури и Лабораториите. Сигурен Квалитет, Силен И Издржлив. Отпорен на топлина и Термички Удари. Направено од лабораторија Со дебел степен Боросиликат 3,3 Стакло. Разјаснето и Јасно, Витко и Цврсто. Лабораториски Одделение и Трајни Материјали. Забелешка : Кога Спроведувате Експерименти, Не Заборавајте Да Обрнете Внимание На Безбедноста.Имаме И Други Лабораториски Научни Производи. Ако Ви Треба, Ве Молиме Контактирајте Не!Материјал : 3.3 Боросиликатно Стакло Боја : Чисто Пакување од 1 : Лабораториски Кондензатори 120ммлаб Кондензатори : за професионална лабораторијаако од која било причина не сте задоволни со овој производ, ние ќе го направиме правилно и ќе обработиме поврат.