Календарско Мастило Канцеларија 2022 12-Месечен Ѕиден Каленар, Разнобоен
  • Неодамнешно

Календарско Мастило Канцеларија 2022 12-Месечен Ѕиден Каленар, Разнобоен

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КАНЦЕЛАРИЈАТА : Календарот За Ѕидови Во Канцеларијата е исполнет со сите ваши омилени туркачи за хартија и повеќе на лесни дневни страници за откинување Овој календар за биро е совршен за да ги разубави и најмалите простори. ПРАКТИЧЕН КАЛЕНДАР : Организирајте цели, резолуции, списоци со задачи, распореди и состаноци со лесна за употреба агенда каде што можете да ги напишете претстојните планови. ДНЕВЕН ОРГАНИЗАТОР : Останете на врвот на сите ваши планови секој ден и никогаш не заборавајте друг роденден или празник со календар кој е дизајниран да ве одржува организирани во текот на целата година. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Потсетете пријател, мајка, тато, студент или колега дека се грижите со тоа што ќе им дадете календар со уникатен дизајн што ќе им помогне да запомнат важни настани и датуми. КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ : Календарите се забавна декорација за секој работен простор и ефикасен начин за подобрување на продуктивноста додека ги следите задачите, роковите и состаноците. КАНЦЕЛАРИЈАТА : Календарот За Ѕидови Во Канцеларијата е исполнет со сите ваши омилени туркачи за хартија и повеќе на лесни дневни страници за откинување. Овој календар за биро е совршен за да ги разубави и најмалите простори. ПРАКТИЧЕН КАЛЕНДАР : Организирајте цели, резолуции, списоци со задачи, распореди и состаноци со лесна за употреба агенда каде што можете да ги напишете претстојните планови. ДНЕВЕН ОРГАНИЗАТОР : Останете на врвот на сите ваши планови секој ден и никогаш не заборавајте друг роденден или празник со календар кој е дизајниран да ве одржува организирани во текот на целата година. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Потсетете пријател, мајка, тато, студент или колега дека се грижите со тоа што ќе им дадете календар со уникатен дизајн што ќе им помогне да запомнат важни настани и датуми.