3/4-10 х 5 Хексадецимален Допрете Завртки/Челик/Цинк
  • Неодамнешно

3/4-10 х 5 Хексадецимален Допрете Завртки/Челик/Цинк

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ниско Јаглерод Хексадецимален Допрете Завртки Произведени ВО ASME B18. 1 и Sae J429 спецификации. Цврстина на истегнување-60. Нискојаглероден Челик / Цинк Обложен. Ниско Јаглерод Хексадецимален Допрете Завртки. Произведени ВО ASME B18. 1 и Sae J429 спецификации. Цврстина на истегнување-60. Нискојаглероден Челик / Цинк Обложен. Завртките За допир Се Секогаш Целосно Навојни Шестоаголни Завртки или Шестоаголни Завртки за Капачиња.