Корнинг Пирекс Виста 70825-16х Боросиликатно Стакло Тркалезно Долно Капаче За Завртки За Повеќекратна Употреба Културна Цевка Со Фенолно Капаче, Капацитет Од 15мл, 16мм
  • Неодамнешно

Корнинг Пирекс Виста 70825-16х Боросиликатно Стакло Тркалезно Долно Капаче За Завртки За Повеќекратна Употреба Културна Цевка Со Фенолно

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

15 мл овие цевки за култура ПИРЕКС ВИСТА од 15 мл се снабдуваат со фенолни капачиња со навој од 15-415 ГПИ со гумени облоги за да се олесни ракувањето и запечатувањето по автоклавирање. Местото за обележување на сината емајл дава одлична површина за нотации на моливи. Ознаките за моливи лесно се бришат. За замена на фенолни капачиња, Видете Број 9999.