1971-И Линколн Цент - Доказ
  • Неодамнешно

1971-И Линколн Цент - Доказ

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден на изгорена монета со специјално полирани умира Повеќе удари произведуваат позадина слична на огледало. Погоден на изгорена монета со специјално полирани умира. Повеќе удари произведуваат позадина слична на огледало. Внимателно отстранети од комплет доказ и ставени во држач што не Е пвц 2х2.