Зенекс со високи половини за половини за жени ултра меко тренингот јога панталони Атлетски трчања за трчање Рег & плус големина
  • Неодамнешно

Зенекс со високи половини за половини за жени ултра меко тренингот јога панталони Атлетски трчања за трчање Рег & плус големина

DEN 351.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

92% полиестер, 8% спандекс Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Ултра е мека, удобна и затегната. Без разлика што правите - може да одговара на секоја поза и може да ве натера да се движите бесплатно. Дизајн : Високата еластична половината може добро да ја контролира вашата стомакот и да одговара на вашето тело. Дизајнот на колкот и компактен дизајн може многу добро да ја покаже кривата на вашите секси колк и долги нозе, правејќи да изгледате тенок и секси. Погоден за разни форми на телото. Повод : Нашите женски хеланки се совршени за јога, трчање, теретана, џогирање и тренингот во какви било сезони. Пар со обични маички, активни облеки или резервоари, дуксери или чизми, високи потпетици, спортски чевли за секојдневно секојдневно носење. Мултизирана селекција : Модерните хеланки на жените се обезбедени во опсег од 4 големини (мал/среден, голем/x-голем, X-LARGE/2 X-LARGE, 2 X-LARGE/3 X-LARGE) за да изберете.