Blaze Outdoor 42 Inch 304 одделение од не'рѓосувачки челик отвори со 2000 CFM Blowers, поголема инсталација, прилагодлива светлина и комерцијални стилови
  • Неодамнешно

Blaze Outdoor 42 Inch 304 одделение од не'рѓосувачки челик отвори со 2000 CFM Blowers, поголема инсталација, прилагодлива светлина

DEN 7184.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ultimate vint Hood : Премиум 42-инчен качулка од не'рѓосувачки челик со дополнителен длабок дизајн за да покрие повеќе површина за печење Премиум Baffles : Baffles за комерцијален стил помагаат да се спречи маснотиите да влегуваат во канали; Димензии (L X W X H) : 36 x 42 x 18 инчи. Моќен аспиратор : Екстремните перформанси овозможуваат аспираторот да се инсталира повисоко над скара. Вклучени светла : Светлата на аспираторот ја осветлуваат вашата област за готвење за да може полесно да се види ден или ноќ. Ефикасни вентилатори на брзината : 2 високо ефикасни 1000 CFM 4-брзински вентилатори го расчистуваат вашиот двор на чад. Ultimate vint Hood : Премиум 42-инчен качулка од не'рѓосувачки челик со дополнителен длабок дизајн за да покрие повеќе површина за печење. Премиум Baffles : Baffles за комерцијален стил помагаат да се спречи маснотиите да влегуваат во канали; Димензии (L X W X H) : 36 x 42 x 18 инчи. Моќен аспиратор : Екстремните перформанси овозможуваат аспираторот да се инсталира повисоко над скара. Вклучени светла : Светлата на аспираторот ја осветлуваат вашата област за готвење за да може полесно да се види ден или ноќ. Ефикасни вентилатори на брзината : 2 високо ефикасни 1000 CFM 4-брзински вентилатори го расчистуваат вашиот двор на чад. Ракувајте со која било количина на печење ден или ноќ со пожарот на отворено 42-инчен качулка од не'рѓосувачки челик. Со премија за градење, овој аспиратор има дополнителен дизајн на длабок и висок капацитет за да го покрие целиот дел од областа на печење. 2 Високо ефикасни, индивидуално контролирани 1000 CFM 4-брзински вентилатори управуваат со внесот на чад, одржувајќи го вашиот двор или област на палубата, чиста од несакан чад.