ФГС тешки главни делови | 3/8 10mm | 1.250 пакет | Универзална вклопување | T50 ​​|
  • Неодамнешно

ФГС тешки главни делови | 3/8 10mm | 1.250 пакет | Универзална вклопување | T50 ​​|

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Универзално вклопување со De Walt, Bostitch, Stanley, Surebonder и други брендови кои користат St50 (3/8 “, 10 mm) степени. Користете за покривање на покривот, домаќинка, изолација, одземање на времето, жица мрежа, тепих, платно, хартија за покривање, хартија за пареа, пареа бариера 25% повеќе од другите брендови. 1,250 по кутија. Универзално вклопување со Dewalt, Bostitch, Stanley, Surebonder и други брендови кои користат главни делови T50 (3/8 ", 10 mm). Употреба за покрив со покрив, домаќин, изолација, одземање на времето, жица мрежа, тепих, платно, хартија за покривање, пареа бариера. 25% повеќе од другите брендови. Стејплите на тешки работи на FGS имаат универзално вклопување со пиштоли од T50. Може да се користи за работни места како што се покрив, изолација, одземање на времето, тепих, платно, домаќинство, жица мрежа, итн.