Проверка на јамка Телефон Телефон Телефон Телефон и кабел за континуитет на кабел Телефон Трагер сонда тон Постави електричен телефон Телефон Електричен тестер TE0
  • Неодамнешно

Проверка на јамка Телефон Телефон Телефон Телефон и кабел за континуитет на кабел Телефон Трагер сонда тон Постави електричен

DEN 2000.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено во САД од 1994 година со највисок квалитет на делови! Вклучено/Исклучено Ротари Свитич и Супер светла LED indecator светлина. Вклучена е внатрешна батерија. Подготвени за употреба веднаш од пакетот. Направено во САД од 1994 година со највисок квалитет на делови!. Вклучено/Исклучено Ротари Свитич и Супер светла LED indecator светлина. Вклучена е внатрешна батерија. Подготвени за употреба веднаш од пакетот. Моделите за црна боја TE002 моделот направен со делови со највисок квалитет и е дизајниран да провери дали е континуитет и проверка на јамка. Направени за електричари да работат на не-енергични единечни кабли за спроводници и кабли со повеќе проводници без разлика колку долго се. Вклучува прекинувач за вклучување/исклучување, супер светло LED светло што ви овозможува да знаете кога е завршен континуитетот, велкро врски за да се обезбедат водичи за жица, тешки заложници помалку тестови, торба со алатка со црна патентка со тешки точки, 12 V внатрешна батерија, е -пошта или телефонска поддршка на телефон како да се користи.