Leymays Електрична жица 18WAG SPT-1 50FT EXTENSOPTING HOUPUP со 2 дополнителни приклучоци, жица со низок напон, бакарна флексибилна жица за жица за осветлување на пејзаж
  • Неодамнешно

Leymays Електрична жица 18WAG SPT-1 50FT EXTENSOPTING HOUPUP со 2 дополнителни приклучоци, жица со низок напон, бакарна флексибилна жица за жица

DEN 297.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификација : 18 AWG SPT жица со приклучок за појавување, погодна за продолжен кабел Широка апликација : 18 AWG продолжениот кабел е погоден за поврзување на електроника, дигитални уреди и опрема. Идеално е за повеќето ваши уреди за домаќинства кога има забава на отворено, исто така е погодно за да ја украсите вашата градина со жици. Премиум квалитет : Нашата жица за проводник 18 AWG 2 има рејтинг на напон од 5 V и 300 V и рејтинг на оперативна температура од 105. Wиците за прицврстување се дизајнирани да работат под строги услови. Лесно за лемење : бакар без кислород со висока чистота со калај-позлатен (лесен за лемење), 18 AWG спецификација Фетурите Висока спроводливост, ниска отпорност и мека, може да се свитка произволно. Висока Qulity PVC : Фетурите на пламен ретардант, усвоена висока јачина на компресија, анти-стареење, одлични перформанси во отпорност на корозивност. Нема потреба заварување, лесно да се поврзете и исечете. Нашата гаранција : Ако имате какви било проблеми во врска со овие производи, ве молиме контактирајте со услугата Лејмас, ќе ве сервисираме сè додека не се чувствувате добро!. Спецификација : 18 AWG SPT жица со приклучок за појавување, погодна за продолжен кабел. Широка апликација : 18 AWG продолжениот кабел е погоден за поврзување на електроника, дигитални уреди и опрема. Идеално е за повеќето ваши уреди за домаќинства кога има забава на отворено, исто така е погодно за да ја украсите вашата градина со жици.

18awg spt wire with matching plug, suitable for extension cord :