ANIFM GRD9L-R 6KA ELCB RCCB Автоматски Уред За Затворање Прекинувач За Далечинско Управување 2p 40A 63A 30mA 100mA 300mA RCD 1Pcs
  • Неодамнешно

ANIFM GRD9L-R 6KA ELCB RCCB Автоматски Уред За Затворање Прекинувач За Далечинско Управување 2p 40A 63A 30mA 100mA 300mA RCD 1Pcs

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекинувачи / Минијатурни Прекинувачи Прекинувачи / Минијатурни Прекинувачи. Прекинувачи / Минијатурни Прекинувачи Grd9l-R СО 6ka ELCB RCCB Автоматски Уред За Затворање Прекинувач За Далечинско Управување 2p 40 A 63 A 30m A 100m A 300ma RCDIn случај на несакано сопнување по електричен дефект (струја на истекување на земјата ) GRD9 L-R-DC= Recloser е Режим На Контрола На Автоматско Затворање, DC12 VGRD9 L-R-AC= затворачот Е Режим За Контрола На Автоматско Затворање, Ac220v(ВРЕМЕ на АВТОМАТСКО ЗАТВОРАЊЕ 10-ТИ, 60-Ти, 300-Ти.Може да се прилагоди)Ресетирајте го времето на затворање на " 0 " = Нема патување или рачно ресетирање во рок од 15 минути по успешното затворање Општи Апликации-RCCB+RECLOSER може широко да се користи во терминалната линија на електричната мрежа, како што се метарска кутија, управување со енергетско коло, pv соларна контролна кутија, паметна електрична енергија, паметен дом, куп за полнење на енергетски возила итн.