Плус Големина Куче Кошула Секое Куче Треба Бебе Писмо Печатење Најава За Бременост Бременост Открие Куче Облека Кутре Маица Куче Облека
  • Неодамнешно

Плус Големина Куче Кошула Секое Куче Треба Бебе Писмо Печатење Најава За Бременост Бременост Открие Куче Облека Кутре Маица

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Избор на големина : ве молиме измерете го обемот на градите и должината на грбот на вашето домашно милениче и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате и забележете дека вашето домашно милениче обично носи мала големина не значи дека сите мали димензии се соодветни за него или неа; ако големината на миленичето е близу до горната граница на табелата со големини, ве молиме изберете поголема големина Доволно количество : облека За Кошули за Кучиња дизајнирани во различни модели, има некои смешни и слатки букви на грбот, што го прави вашето домашно милениче привлечно во толпата, количината е доволна за вашите кучиња или мачки секојдневна употреба и замена. Убав материјал : кучешките слатки кошули се изработени од мека и дише ткаенина со убава удобност, заедно со мазна површина на допир, обезбедувајќи му на вашето домашно милениче пријатно и удобно искуство при носење. Смешни елементи на моделот : овие маици за кучиња се дизајнирани во различни модели со смешни букви, панталони по избор и повеќе, кул дезени и живописни бои за да ги направат вашите миленици шармантни и стилски.