Месечината Светилникот Тренингот Ленти За Жени Мажи Кои Не Се Лизгаат Спортски Ленти За Дишење Јога Ленти За Коса За Трчање, Возење Велосипед, Јога, Спа
  • Неодамнешно

Месечината Светилникот Тренингот Ленти За Жени Мажи Кои Не Се Лизгаат Спортски Ленти За Дишење Јога Ленти За Коса За Трчање,

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

полиестер Одличен Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Полиестер, Мекиот Материјал Што Дише Ги Прави Овие Широки Ленти За Глава Многу Удобни За Секој Што Ги Носи. Без разлика дали Станува збор За Дома, Канцеларија, Во Движење или Спорт. Правејќи Го Стилот Приоритет : Без Разлика Дали Имате Долга Коса, Шишки Или Само Некои Досадни Летања, Кога Ќе Ставите Една Од Нашите Ленти За Глава, Без Разлика Колку Е Уморна Или Неуредна Вашата Коса, Ќе Се Чувствувате Добро Составени Како Стилска Икона. Една Големина Одговара На Сите : Овие Ленти За Глава Широки 3,8 Инчи И Долги 9,6 Инчи Може Да Се Протегаат До 15 Инчи,Погодни За Различен Обем На Главата На Унисекс, Тие Можат Многу Добро Да Се Истегнат И Да Се Вклопат Во Главата Без Да Се Чувствуваат Премногу Затегнати. Нелизгачки И Издржлив : Спортска Лента За Глава, Која Не Се Лизга И Мала Тежина; Одлично Се Вклопува На Главите.Нашите Ленти За Потење Добро Ја Апсорбираат Потта, Ја Отстрануваат Влагата И Брзо Се Сушат.