Кожата Налепница Телефон Кожата Компатибилен Со Galaxy J7-Официјално Лиценциран Нфл Хјустон Тексас Работи Назад Дизајн
  • Неодамнешно

Кожата Налепница Телефон Кожата Компатибилен Со Galaxy J7-Официјално Лиценциран Нфл Хјустон Тексас Работи Назад Дизајн

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ултра-Тенка, Лесна Галаксија Ј7 Винил Декал Заштита Официјално Лиценциран Дизајн на НФЛ. Индустрија Водечки Живописни Боја Винил Печатење Технологија на Вашиот Хјустон Тексас Работи назад кожата. Отпорен На Гребење. Изграден За Да Трае Секојдневна Употреба На Галакси Ј7. 3м Леплива Подлога-Лесно Вклучување, Лесно Исклучување И Без Остатоци. Хјустон Тексас Кожата компатибилна со Galaxy J7 е направена од 3m издржлив авто-одделение винил за крајна лесна галаксија J7 decal заштита без најголемиот дел. Секоја Кожа хјустон Тексас кожата е официјално лиценцирана од НФЛ за автентичен дизајн на брендот. Хјустон Тексас Хјустон Тексас Работи Назад галакси Ј7 налепници кожата е дизајнирана да има живописни дизајни за квалитет на фотографијата и совршено да одговара на Вашата Галаксија Ј7 хјустон Тексас Хјустон Тексас Трчање назад кожата може лесно да се нанесе и отстрани од Вашата Галаксија Ј7 без остатоци, без неред и без врева поради 3м леплива подлога.