Северозападна Нба Унисекс-Возрасни Рашел Фрли Ќебе
  • Неодамнешно

Северозападна Нба Унисекс-Возрасни Рашел Фрли Ќебе

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Машинско Перење. Карактеристики логото на вашиот кошаркарски тим над името на тимот во сценариото на солидна позадина. Мека декоративна обврзувачка околу сите рабови. Мерки 50 "В х 60" Л. машинско перење ладно одделно користејќи нежен циклус и благ детергент. Машина сува одделно на нежен циклус. Отстранете веднаш. Изработени од 100% Полиестер. Ова пријатно фрлање е едноставно, но ефикасно во доловувањето на вистинската гордост што ја имате за вашиот тим. Пријатно со Официјално Лиценциран Нба" Потпис " Рашел Фрли Ќебе Од Северозападната Група, ДОО на денот на играта! Останете пријатни во ќебе што ви зборува. Без разлика дали сте обожавател На Марвел, љубител На Дизни или нешто помеѓу, имаме се што ви треба. Од нивната текстура мека на допир, до нивната смела, привлечна графика, нашите ќебиња се задолжителни за секоја ноќ. Боите нема да исчезнат и мекиот, лесен состав ги прави лесни за употреба и навивам за секојдневна употреба! Чувајте ги да изгледаат нови во годините што доаѓаат бидејќи лесно се мијат и сушат без да избледат или да се натрупаат.