ygqbgy Студија/Канцеларија Стол Игри Седиште Компјутер Гејмер Стол Ротирачки Канцелариски Мебел Со Огради Мрежа Стол
  • Неодамнешно

ygqbgy Студија/Канцеларија Стол Игри Седиште Компјутер Гејмер Стол Ротирачки Канцелариски Мебел Со Огради Мрежа Стол

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Столче за биро во извршен стил со длабоко амортизирано седиште и грб и обложени потпирачи за раце за дополнителна удобност Задебелени влошки за потпирачи за раце ги поддржуваат рацете на корисниците и ги штитат лактите на корисниците, максимизирајќи ги maximономските придобивки и удобноста. Висококвалитетен Компјутерски Биро Канцелариски Стол : Изработен од висококвалитетен метал, компјутерска пластика, густа пена со висока густина, без лут мирис, удобен, еластичен, не лесно деформиран, издржлив и долг работен век. Непречено Вртење и Тивок Потег : функцијата за вртење од 360 степени ви овозможува лесно да пристапите до работните области во близина или да комуницирате со колегите што седат околу вас. Секој може дури и да го инсталира овој стол во неколку чекори со користење на упатството.