Игкбги Канцелариски Стол Вртливата Heightономска Лумбална Поддршка Мрежеста Столица За Дишење Прилагодлива Висина
  • Неодамнешно

Игкбги Канцелариски Стол Вртливата Heightономска Лумбална Поддршка Мрежеста Столица За Дишење Прилагодлива Висина

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Работи особено добро пред канцелариско биро, во просторија за прием или околу конференциска маса Нуди модерен изглед во секое канцелариско опкружување, што им олеснува на колегите и клиентите да имаат седиште со Конференциско Столче. Материјали и Големини-најлон и мрежна ткаенина, Висина на Седење 42~53см (за детали, ве молиме погледнете го цртежот со димензија). Функционален дизајн-Може да се ротира за 360 степени, функција за прилагодување на висината на седиштето, прилагодете ја најудобната положба за седење, дозволете да се посветите на работа и учење. За навалување на грбот, можете да го навалите со јачина на грбот или да го заклучите на 90° и 120°, со навалување на седиштето меѓу 30 степени. Безбедносен дизајн-Користењето на стабилноста на основата од тежок челик е многу добра, посигурна и цврста, максимална носивост 150 кг. Избрани материјали, издржливи, безбедни и здрави, светла боја, силна носечка, извонредна компактна и висока цена конференциска столица.Карактеристики ова е елегантен дизајн, стол со модерен изглед кој обезбедува удобно седење за вашата канцеларија / студија.