Малата Земја Нфл Унисекс-Возрасни Перформанси Миленичиња Маица
  • Неодамнешно

Малата Земја Нфл Унисекс-Возрасни Перформанси Миленичиња Маица

DEN 444.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално лиценциран нфл, нцаа пет производ. 100% полиестер се протега за лесно повлекување и исклучување на вашето домашно милениче. Целосна боја сублимиран печатење. Машина за перење. Пуштете го вашиот пуч на сите забавни навивања за вашиот тим со маичката за изведба на миленичиња Од Малите Земјени Продукции. Вашето домашно милениче ќе изгледа "фантастично во оваа маица со сублимиран принт во целосна боја на грбот. Карактеристики тимска боја натпревар пред и ракави со тимски печатење на екран со зборови на предната страна. Официјално лиценциран со ткаени мак штит етикета и ткаени џок таг. Направено од 100% полиестер и машина за перење.