Небраска Пари Клип Грб
  • Неодамнешно

Небраска Пари Клип Грб

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гарантирано Автентично Од дизајнерската линија Логоарт Метал : 14 Кт Бело Злато (Со Родиум Позлата). Кутија За Накит. Димензии : Ширина : 24,00 Мм Должина : 53,00 мм. импресивниот 14к Бело Злато Логоарт Универзитетот Во Небраска Пари Клип Грб, изработен во 14 Кт Бело Злато . Овој стил е широк 24,00 мм, долг 53,00 мм. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА!.